Konzultácie

Úvodné stretnutie

Na tomto stretnutí sa spoznáme a nastavíme spoluprácu presne na mieru. Stretneme sa v interiéri, ktorý čaká na pretvorenie, podebatujeme o Vašich predstavách a požiadavkách. Úvodná schôdzka je už platená.

Ďalšie konzultácie a spoločné nákupy

S doladením existujúceho interiéru alebo „vychytaním múch priestoru“, ktorý je ešte len na papieri Vám môžem pomôcť ak si dohodneme ďalšie konzultácie alebo spoločné nákupy. Je to možnosť, ako si osobne môžete vybrať zariaďovacie prvky, ale chcete mať pri sebe odborníka, ktorý Vás usmerní, aby ste si z  obrovskej ponuky obchodov vybrali to správne pre váš interiér, ktorý doladíme u Vás doma. Navrhnem jednotlivé prvky, kombinácie doplnkov, materiálov a farieb. Patria k tomu skice a rôzne poznámky, ktoré Vám môžem poslať mailom.

Návrh

Dispozícia

Ak nechcete riešiť návrh interiéru, ale neviete si rady s priestorom, ponúkam Vám vyriešenie dispozície priestoru. Je to aj prvý krok pri návrhu interiéru/štúdie.

Návrh interiéru/štúdia

Po schválení dispozície navrhnem riešenie pre Váš interiér. Osobne Vám odprezentujem moje návrhy a vypočujem si Vaše pripomienky. Pre lepšiu predstavu všetko uvidíte na vizualizáciách jednotlivých miestností. Odporučím Vám, kde môžete kúpiť navrhnuté produkty.

V ďalšom kroku Vám môžem pomôcť s realizáciou.

Realizácia

Výkresy

Aby sa dal návrh zrealizovať, potrebujete 2D výkresy (nie projektovú dokumentáciu) pre stolára, elektrikára, vodára …

Realizácia

Rada nad všetkým dohliadam, len komunikácia s realizačnými firmami môže preniesť návrh do žiadanej reality. Ušetríte čas, energiu, peniaze a hlavne Vám pomôžem s jednaním s remeselníkmi, čo je často psychicky náročné hlavne ak nastanú komplikácie. Vy sa len nasťahujete do zariadeného interiéru.

Objednávanie tovaru

Zaistím kompletnú dodávku od firiem a dodávateľov, zistím ceny, dopravu, vyriešim časový harmonogram a doručenie na adresu, čím Vám ušetrím čas a aj peniaze.